Koncert ewangelizacyjny Claret Gospel

 

Zapraszamy na koncert ewangelizacyjny zespołu Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce. Koncert rozpocznie się nabożeństwem eucharystycznym.

W czasopismach misyjnych, dzięki którym macie obraz Kościoła Misyjnego jest bardzo wiele wymownych zdjęć i to pięknych, kolorowych, my proponujemy wszystkim, którzy w Afryce nie byli „spotkanie z Afryką na żywo”. Jako, iż nie wszyscy mogą pojechać do Afryki, więc Afryka przyjeżdża do Was.

Proponujemy tym razem nie tylko czytanie artykułów, reportaży, oglądanie fotografii, ale prawdziwe spotkanie z Afrykańską grupą ewangelizacyjną „ CLARET – GOSPEL” z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Grupa ewangelizowała już w Polsce w roku 2002, 2003, 2005, 2007, 2009, 2012, 2013, 2014 i 2015. Dziesiątki parafii i tysiące wiernych w calej Polsce modliło się o Pokój w kraju szarpanym wojną. Miasta: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Bytom, Włocławek Chorzów, Gliwice, Rzeszów, Lublin, Rybnik, Wadowice, Białystok, Częstochowa, Tarnów, Szczecin,,…i wiele innych, były świadkami entuzjazmu, radości, wiary i wszystkiego tego, co daje nasz Pan Jezus Chrystus i to co płynie z serc afrykańskich chrześcijan. Autentyczne stroje afrykańskie, makijaże, fryzury, tańce i sceny z życia, były niepowtarzalnym przeżyciem…

Zapraszamy Was wszystkich na tegoroczne (lipiec, sierpień i wrzesień) EWANGELIZACYJNE SPOTKANIA MODLITEWNE, które wierzymy dadzą jeszcze więcej niż zdjęcia, artykuły i reportaże i jeszcze bardziej przekonają Was do tego, jak bardzo jesteście potrzebni Kościołowi Misyjnemu – Chrystusowi.